Menu
Your Cart
Saņemiet papildatlaidi līdz 25% visām precēm! Sīkāk

Kepro KayPro Liss System Tecni-Sleek KIT vienreizējs komplekts keratīna taisnošanai

Kepro KayPro Liss System Tecni-Sleek KIT vienreizējs komplekts keratīna taisnošanai
-25 %
Kepro KayPro Liss System Tecni-Sleek KIT vienreizējs komplekts keratīna taisnošanai
 • Atlikums: 9
 • Zīmols: Kepro
 • Artikuls: 19592
 • PRO CENA: 13,46€ 17,95€
Šī akcija beigsies pēc:
Dien.
Stund.
Min.
Sek.
22,45€
16,84€
Bez nodokļa: 13,91€

Apraksts

Kopmlektā ietilpst:

 1. Sagatavošanas šampūns 20ml
  Īpašā formula ar pH 7,0 rada ideālus apstākļus matu zvīņu atvēršanai. Veic dziļu matu tīrīšanu, mazgājot katru matiņu no minerālvielu piemaisījumiem un sebuma un sagatavo tos ķīmiskai iztaisnošanai.
  Lietošana: uzklājiet uz mitriem matiem, izlīdziniet ar maigu masāžu un noskalojiet ar ūdeni. atkārtojiet vēlreiz un pārejiet pie 2. SOLIS.
 2. Iztaisnojošs krēms ar keratīnu 100ml
  Nesatur formaldehīdu un amonjaku. Piemērots visu matu tipiem, ir ātrs un drošs lietošanai. Tas maigi iztaisno matus, novēršot cirtas un nostiprina matu struktūru. Jāizmanto cimdi.
  Lietošana: Nosusiniet matus ar fēnu, pēc kārtas uzklājiet krēmu uz matiem, sākot no galvas aizmugures, šķipsnam jābūt ne platākam par 1,5 cm. Pēc krēma uzklāšanas atstājiet matus taisnus uz 30 minūtem, tos nepiespraužot. Nosusiniet matus ar fēnu. Pēc tam, sākot no galvas aizmugures, apstrādājiet katru šķipsnu ar iztaisnošanas knaiblēm 2200 ° C temperatūrā 6-7 reizes. Pabeidzot, ļaujiet matiem atdzist vairākas minūtes. Noskalojiet ar lielu daudzumu ūdens un pārejiet pie 3. SOLIS.
 3. Stabilizējoša maska 20ml
  Speciāli izstrādāta, lai pabeigtu iztaisnošanu, skābes līmeņa dēļ pH nosaka iztaisnošanas efektu. Efektīvi blīvē matus, nodrošina nomierinošu un aizsargājošu efektu, padarot matus mīkstus, spīdīgus un mitrinātus. Lietošana: Pēc krēma izmazgāšanas no matiem masku vienmērīgi uzklājiet uz mitriem matiem, izķemmējiet, atstājiet iedarboties 2-3 minūtes, pēc tam rūpīgi noskalojiet ar ūdeni.
 4. PRO-SLEEK Disciplinējošs šampūns iztaisnotiem un ķīmiski apstrādātiem matiem 20ml
  Šampūns matu kopšanai mājas apstākļos pēc iztaisnošanas.