Menu
Your Cart
Saņemiet papildatlaidi līdz 25% visām precēm! Sīkāk

Schwarzkopf BC Bonacure PRR kondicionieris 1L

Schwarzkopf BC Bonacure PRR kondicionieris 1L
-30 %
Schwarzkopf BC Bonacure PRR kondicionieris 1L
Šī akcija beigsies pēc:
Dien.
Stund.
Min.
Sek.
33,00€
23,10€
Bez nodokļa: 19,09€

Apraksts

Kad mati ir bojāti, tie zaudē savu atsperīgumu, veselīgo izskatu un spīdumu. Noslēpjot pēdas Jūs nenoslēpjat problēmu un Jūsu mati, kā bija bojāti tā arī paliks bojāti un laika gaitā matos esošie ielāpi vairs nespēs slēpt Jūsu grēkus. Ar PEPTIDE REPAIR RESCUE Jūs spēsiet vērst par labu pat līdz 3 gadiem vecus matu bojājumus, un viss tas jau pēc pirmās lietošanas reizes. Spēcīgā formula, kuras sastāvā ir peptīdi, baro matus, atjauno to struktūru bez papildus matu noslogošanas. Matu iekšējā struktūra būs atjaunota un papildināta ar jaunu elastību, mati izskatīsies veselīgi un tie būs zīdaini pieskārienam.

Peptide Repair Rescue kondicionieris ir brīnumains produkts, kas palīdzēs maigi attīrīt bojātus matus. Tam piemīt barojošas, atjaunojošas un matus stiprinošas īpašības, kas ļaus pat visbojātākajiem matiem izskatīties zīdainiem, spīdīgiem un aizsargātiem no ārējās vides negatīvās ietekmes. Augsti efektīvā formula ieskauj katru matiņu un uzlabo to elastību, nodrošinot matiem veselīgu un gludu izskatu. Savukārt formulā esošās QUATS sastāvdaļas palīdzēs aizpildīt tukšumus gan matu iekšpusē, gan arī ārpusē, atjaunojot matu struktūru.

Lietošana: Uzklāt kondicionieri uz iepriekš izmazgātiem un ar dvieli izžāvētiem matiem. Atstāt uz 2-5 minūtēm un tad rūpīgi izskalot.