Menu
Your Cart
Saņemiet papildatlaidi līdz 25% visām precēm! Sīkāk

CHI Keratin Silk Infusion 177ml

CHI Keratin Silk Infusion 177ml
-20 %
CHI Keratin Silk Infusion 177ml
  • Atlikums: 7
  • Zīmols: Farouk
  • Artikuls: CHI0216
  • PRO CENA: 24,44€ 30,55€
Šī akcija beigsies pēc:
Dien.
Stund.
Min.
Sek.
39,70€
31,76€
Bez nodokļa: 26,25€

Apraksts

CHI Keratin Silk Infusion ir spēcīgs atjaunojošs komplekss, kas dziedē un mitrina sausus un bojātus matus. Kamēr dabīgais keratīns atjauno matu kutikulu, zīds iespiežas dziļi matos, lai uzturēti mitrumu un nogludinātu kutikulu. Šis unikāls maisījums būtiski uzlabo elastīgumu, novēršot lūšanu nākotnē, intensīvi mitrinot, tādējādi atjaunojot mīkstumu un spīdumu. Nesatur parabēnus.

Norādījumi: Ieklājiet nelielu daudzumu plaukstā. Vienmērīgi ieklājiet visos matos. Neizmazgājiet un turpiniet ar ieveidošanu.

CHI Keratin līnija - pārvērš ķīmiski, mehāniski vai apkārtējās vides bojātus matus spēcīgās, veselīgās un gludās cirtās ar CHI keratīnu. Ļoti sarežģīti maisījumi un sastāvdaļas papildina un aizsargā matu dabīgo keratīnu, būtiski uzlabojot elastīgumu un novēršot lūšanu nākotnē, kā arī intensīvi mitrinot matus, atjaunojot mīkstumu un spīdumu.

JAUTĀJUMI UN ATBILDES

Kam nepieciešams keratīns?

Visiem matiem nepieciešams keratīns. Keratīns ir stiprākais dabīgais proteīns, kas atrodams matos, un pēc tā iztērēšanas tas jāatjauno matos. Šis proteīnu zudums notiek katru dienu un to rada karstā • ieveidošana, ķīmiskie pakalpojumi un vides elementi. CHI keratīna režīms ir svarīgs, lai nodrošinātu matus ar to, kas tiem nepieciešams, sevišķi pirms un pēc veidošanas; vai ķīmiskiem pakalpojumiem.

Kas ir labāks maniem matiem - kopšana ar keratīnu mājās vai salona piedāvāto keratīna pakalpojumu?

Mājas režīms ļauj ērtāk un pastāvīgāk uzturēt matus spīdīgus un gludus starp salona apmeklējumiem. Salona piedāvātajiem keratīna pakalpojumiem nepieciešamas ilgas tikšanās un pielabošanas starp apmeklējumiem.

Mani mati liekas ļoti sausi, kad es lietoju keratīnu. Ko es varu darīt, lai to novērstu?

Izmantojot ar keratīnu piesātinātus produktus, mati kļūst ļoti stipri un daži to var uztvert kā sausus, jo tie tādi liekas, kad ir mitri. To var novērst, izmantojot CHI keratīna neskalojamo kondicionieri, lai mīkstinātu matus, kad tie tiek izmazgāti ar šampūnu.

Mani mati ir smalki un ātri sataukojas, bet tiem nepieciešams mitrums, jo tie ir sausi. Vai keratīns nenoslogos manus matus?

Aizvietojot CHI keratīna atjaunojošo kondicionieri ar CHI keratīna neskalojamo kondicionieri, varat iegūt keratīna priekšrocības bez svara. Šis izsmidzināmas līdzeklis ir izstrādāts, lai piesātinātu bojātos matus ar keratīnu un atjaunotu matu kutikulu.