Menu
Your Cart
Saņemiet papildatlaidi līdz 25% visām precēm! Sīkāk

Lietošanas noteikumi

 1. Pirms sākt lietot interneta vietni matukosmetika.lv (SIA „Beautyfor Express”, reģistrācijas Nr. 40103785281), lūdzam rūpīgi izlasīt šos interneta vietnes matukosmetika.lv lietošanas noteikumus (turpmāk – noteikumi).
 2. Apmeklējot interneta vietni matukosmetika.lv vai izmantojot tajā izvietoto informāciju par precēm un pakalpojumu sniegšanu, Jūs personiski vai Jūsu pārstāvētā persona, ja darbojaties tās vārdā, piekrīt šiem noteikumiem.
 3. Gadījumā, ja nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzam neapmeklēt un nelietot interneta vietni matukosmetika.lv, kā arī neizmantot tajā piedāvātos pakalpojumus un ietverto informāciju.
 4. Informējam, ka interneta vietnē matukosmetika.lv ievadītās informācijas (tai skaitā fizisko personu datu) apstrādes mērķis ir tajā norādīto pakalpojumu sniegšana un palīdzības sniegšana interneta vietnes matukosmetika.lv lietošanas laikā.
 5. SIA „Beautyfor Express” ir tiesības jebkurā brīdī vienpusēji mainīt interneta vietnes matukosmetika.lv saturu un lietošanas noteikumus. Šādas izmaiņas stājas spēkā pēc to publicēšanas interneta vietnē matukosmetika.lv.
 6. Ar brīdi, kad sākat lietot interneta vietni matukosmetika.lv vai minētajā vietnē veicat jebkādas aktivitātes, tiks uzskatāms, ka esat iepazinies ar lietošanas brīdī spēkā esošajiem noteikumiem un ievērosiet tos. Katram interneta vietnes lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt noteikumus, lai savlaicīgi būtu lietas kursā par tajos veiktajām izmaiņām. Ja nepiekrītat noteikumiem, tad aizliegts lietot interneta vietni.
 7. Interneta vietnes matukosmetika.lv lietotājiem ir tiesības izmantot tajā piedāvātās iespējas un pakalpojumus par cenu, kāda ir spēkā attiecīgā pakalpojuma piedāvāšanas brīdī. SIA „Beautyfor Express” ir tiesības jebkurā brīdī pēc saviem ieskaitiem mainīt interneta vietnē matukosmetika.lv norādītās cenas un/vai izveidot jaunus maksas pakalpojumus. matukosmetika.lv visas preču cenas ir norādītas, ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli 21%.
 8. Lai kļūtu par interneta vietnes matukosmetika.lv reģistrēto lietotāju, ir jāievēro interneta vietnē matukosmetika.lv noteiktā reģistrēšanās kārtība.
 9. Interneta vietnes lietotājs piekrīt saņemt informāciju no interneta vietnes matukosmetika.lv par dažāda veida aktualitātēm, ja ir saņemta lietotāja, kā datu subjekta brīva un nepārprotama piekrišana (izņemot gadījumus, kad ziņu nosūtīšana lietotājam tiek veikta uz cita tiesiskā pamata).
 10. SIA „Beautyfor Express” neatbild par jebkāda veida izdevumiem un zaudējumiem, kas radušies interneta vietnes matukosmetika.lv lietošanas laikā.

Interneta vietnē matukosmetika.lv piedāvāto pakalpojumu izmantošana.

 1. Jums vienmēr ir jārīkojas saskaņā ar interneta vietnē matukosmetika.lv norādīto kārtību.
 2. Neizmantojiet interneta vietnē matukosmetika.lv ievietoto informāciju ļaunprātīgi. Interneta vietnē piedāvātos pakalpojumus drīkstat izmantot tikai saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. SIA „Beautyfor Express” ir tiesība apturēt vai pārtraukt pakalpojumu sniegšanu, ja pasūtījuma laikā netiek nodrošināta atbilstība interneta vietnes matukosmetika.lv lietošanas noteikumiem.
 3. Interneta vietnē matukosmetika.lv tiek attēlots preču saturs un apraksts un cita informācija, kas ir SIA „Beautyfor Express” īpašums.
 4. Saistībā ar izmantotajiem pakalpojumiem SIA „Beautyfor Express” ir tiesīgs nosūtīt paziņojumus, atgādinājumus par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem pakalpojumiem un citu informāciju uz ievadīto elektronisko e-pasta adresi ar mērķi uzlabot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti. Tāpat SIA "Beautyfor Express" ir tiesīgs nosūtīt informāciju, tai skaitā tiešo zvanu veidā, par matukosmetika.lv un SIA "Beautyfor Express" sadarbības partneru jaunumiem, akcijām un atlaidēm. Jums ir tiesības atteikties no jebkādu jaunumu saņemšanas, rediģējot šo informāciju savā lietotāja profilā, atrakstoties no jaunumu saņemšanas, noklikšķinot uz epasta saites vai nosūtot informāciju uz epastu info@matukosmetika.lv
 5. Ja esat matukosmetika.lv reģistrēts lietotājs, bet kādu iemeslu dēļ vēlaties dzēst savu profilu, lūdzu rakstiet uz info@matukosmetika.lv

Interneta vietnē matukosmetika.lv ievadīto datu izmantošana un konfidencialitāte.

 1. SIA „Beautyfor Express” informē, ka norādot savu e-pasta adresi, piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīta no interneta vietnes matukosmetika.lv paziņojums/atgādinājums par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem preču pasūtījumiem.
 2. Lietojot interneta vietni matukosmetika.lv, piekrītat, ka SIA „Beautyfor Express” vai jebkura trešā persona, kas darbojas matukosmetika.lv vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt:
  1. tīmekļa vietņu kopējo apmeklējumu skaitu,
  2. IP adreses,
  3. citus datus, kuru izmantošanas mērķis ir sistēmu administrēšanas nolūkos, kā arī lai kontrolētu matukosmetika.lv interneta vietnes izmantošanu un organizētu tās uzlabošanu.
 3. SIA „Beautyfor Express” interneta vietnē matukosmetika.lv apkopotos un uzkrātos datus informatīvos nolūkos un statistikas veikšanas nolūkos ir tiesīga nodot arī citiem uzņēmumiem. Dati, kas ļautu identificēt personu, šajā procesā netiek atklāti un netiek nodoti trešajām personām.
 4. SIA „Beautyfor Express” nesaista lietotāja IP adresi un e-pasta adresi ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, taču interneta vietnes matukosmetika.lv lietotājs paliks anonīms.
 5. Visi materiāli, kas tiek nosūtīti vai ievadīti interneta vietnē matukosmetika.lv, kļūst par SIA „Beautyfor Express” īpašumu, kurus SIA „Beautyfor Express” kā interneta vietnes matukosmetika.lv īpašnieks, ir tiesīgs izmantot saviem nolūkiem, izņemot fizisko personu datus.
 6. Lūdzu, ievērojiet, ka uzrādot savu e-pasta adresi vai nosūtot jebkādu informāciju uz interneta vietni matukosmetika.lv, esat piekritis, ka SIA „Beautyfor Express” šos datus ir tiesīgs izmantot tikai iepriekš minētajos nolūkos, tai skaitā šo noteikumu 14.punktā norādītajam mērķim.

Interneta vietnes matukosmetika.lv preces pasūtīšana un autortiesību aizsardzība.

 1. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat interneta vietnes matukosmetika.lv Privātuma politikai.
 2. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat preču piegādes nosacījumiem.
 3. Uzsākot preces pasūtīšanu, sazinoties ar SIA "Beautyfor Express" vai tās vārdā pārstāvēto personu, telefoniski, rakstiski čatā interneta vietnē matukosmetika.lv, e-pastā vai sociālajos tīklos, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat ar interneta vietnes matukosmetika.lv lietošanas noteikumiem un sniegtie kontaktpersonas dati ir pareizi.
 4. Par pasūtījuma iepakošanu var tikt aprēķināta papildus maksa (piemēram, par iepirkuma maisiņu), kas tiks norādīta gala rēķinā, kurš klientam tiks izsūtīts.

Par interneta vietnes matukosmetika.lv lietošanas noteikumiem.

 1. Gadījumā, ja kāds no šajos noteikumos norādītajiem punktiem zaudēs spēku, tas neietekmēs pārējos noteikumus.
 2. Jebkuri strīdi, kas izriet no šiem noteikumiem vai pakalpojumiem vai ir saistīti ar tiem, tiks izskatīti saskaņā ar normatīvajos aktos noteiktajām prasībām.
 3. Visas intelektuālā īpašuma tiesības attiecībā uz interneta vietni matukosmetika.lv pieder tikai un vienīgi SIA „Beautyfor Express”. Šo tiesību pārkāpuma gadījumā vainīgā persona tiek saukta pie normatīvajos aktos noteiktās atbildības, kā arī ir pilnībā atbildīga par visiem zaudējumiem, kas ir vai varētu tikt nodarīti SIA „Beautyfor Express” un trešajām personām.
 4. Informāciju par to, kā sazināties ar SIA „Beautyfor Express”, skatiet mājas vietnes matukosmetika.lv sadaļā „Kontakti”.