Menu
Your Cart
Saņemiet papildatlaidi līdz 25% visām precēm! Sīkāk

Lisap Lisaplex pasteļtoņu matu krāsa - debeszils 60ml

Lisap Lisaplex pasteļtoņu matu krāsa - debeszils 60ml
Lisap Lisaplex pasteļtoņu matu krāsa - debeszils 60ml
  • Atlikums: Nav noliktavā
  • Zīmols: Lisap
  • Artikuls: 30019
  • PRO CENA: 5,80€
7,13€
Bez nodokļa: 5,89€

Apraksts

Puspermanenta pasteļtoņu matu krāsa bez amonjaka. Inovatīva un droša formula, kuras sastāvā ir Lisaplex Bond Saver. Bagātīgi satur augu proteīnu kompleksu, kas apgādā matus ar barības vielām un saudzē matu struktūru. Augu proteīnu kompleksa aktīvās sastāvdaļas nonāk mata kutikulā, atjauno bojātās vietas un nodrošina lielisku kosmētisku efektu un aizsardzību, ļauj matiem atgūt elastīgumu un apjomu.

Lisaplex Pastel Color līnija - 8 pasteļtoņi, kas īpaši piemēroti krāsošanai 9. un 10. bāzes līmenī +1 neitrāls tonis krāsas intensitātes mazināšanai. Visus toņus iespējams jaukt savā starpā, lai iegūtu interesantas nokrāsas. Aktivator 8,5 VOL = 2.5%

Sajaukšanas proporcija 1:2 (30 g krāsas + 60 ml Pastel Color Activator 8,5vol). Izvēlētās krāsas toņa variēšanai (krāsas intensitātes mazināšanai) pievieno Pastel Color Cloudy Cream (piem., 10 g krāsas + 20 g Clody Cream + 60 ml Pastel Color Activator 8,5 vol).

Izturēšanas laiks: 5-20 minūtes bez sildīšanas. Izturēšanas laiks ir atkarīgs no vēlamā rezultāta. Nepārsniegt ieteicamo izturēšanas laiku. Beidzoties izturēšanas laikam, izskalot matus ar siltu ūdeni, pēc tam mazgāt ar skāba pH tehnisko šampūnu After Colur Acid Shampoo un ieklāt pH balansējošu kondicionieri, lai neitralizētu sārmainās atliekas un stabilizētu krāsu. Krāsošanas rezultāts var atšķirties atkarībā no matu tipa un to krāsas (balināšanas fona). Krāsa izmazgājas 4 līdz 6 mazgāšanas reizēs.

  • Ideāla krāsošanas bāze ir 9./10. līmenis. Ja mati ir jābalina, sajaukt 30 g balinātāja ar aktivatoru un pievienot 5ml Lisaplex Bond Saver, vēlreiz sajaukt un ieklāt matos. Ja ar minēto daudzumu ir par maz, lai noklātu visus matus, sagatavot jaunu maisījumu.
  • Beidzoties izturēšanas laikam, izskalot matus ar siltu ūdeni, pēc tam mazgāt ar skāba pH tehnisko šampūnu After Colur Acid Shampoo un ieklāt pH balansējošu kondicionieri.
  • Izžāvēt matus un ieklāt Lisaplex Pastel Color.

Lisaplex Pastel Color krāsai nevajag pievienot Lisaplex Bond Saver, jo tas jau ir iestrādāts krāsā.