Menu
Your Cart
Saņemiet papildatlaidi līdz 25% visām precēm! Sīkāk

L'Oréal Professionnel SERIE EXPERT Absolut Repair Molecular Atjaunojošs šampūns, 300 ml

L'Oréal Professionnel SERIE EXPERT Absolut Repair Molecular Atjaunojošs šampūns, 300 ml
L'Oréal Professionnel SERIE EXPERT Absolut Repair Molecular Atjaunojošs šampūns, 300 ml
29,50€
Bez nodokļa: 24,38€

Apraksts

[ZINĀTNISKS ATKLĀJUMS — MOLECULAR REPAIR] Kad mati tiek bojāti, to molekulārā struktūra, kas satur peptīdus, tiek novājināta. Bet vairums peptīdu ir pārāk lieli, lai tos ievadītu matu šķiedrās, tāpēc bojājumi ir gandrīz nenovēršami. Zinātnisks atklājums — Absolut Repair Molecular. Atjauno matus pēc 2 gadu bojājumiem vienā lietošanas reizē. Pirmo reizi L’Oréal Advanced Research laboratorijai ir izdevies sadalīt peptīdus, un ievadīt to sastāvdaļas atsevišķi matu šķiedrā. Tiklīdz tie nokļūst matu struktūras iekšienē, tie uzlabo un atjauno matu molekulāro struktūru.

[PATENTĒTA TEHNOLOĢIJA] Šis patentētais šampūns ar peptīdu nostiprinātāju un piecām aminoskābēm atjauno matu makromolekulāro struktūru. Mati ir spēcīgāki un pabarotāki, tie kļūst elastīgāki un kustīgāki, turklāt par 86 % gludāki.

[PROFESIONĀLA FORMULA] Bez sulfātiem. Formulas izsmalcinātā tekstūra pārvēršas bagātīgās putās, attīra, atšķetina matus un sniedz augsta līmeņa rūpes.

[IETEICAMS VISIEM BOJĀTU MATU TIPIEM] Visām bojātu matu tekstūrām, krāsotiem, balinātiem un dabiskiem matiem.

  • Instrumentāls matu makromolekulārās struktūras tests pēc šampūna + skalojamā seruma + neskalojamās maskas lietošanas. Aminoskābes un peptīdu nostiprinātājs * Instrumentāls tests pēc šampūna, skalojamā seruma un neskalojamās maskas lietošanas 15 reizes. Patērētāju tests pēc šampūna, skalojamā seruma un neskalojamās maskas lietošanas. * Instrumentāls tests