Menu
Your Cart
Saņemiet papildatlaidi līdz 25% visām precēm! Sīkāk

Wella Blondor Freelights Powder 400g

Wella Blondor Freelights Powder 400g
-40 %
Wella Blondor Freelights Powder 400g
Šī akcija beigsies pēc:
Dien.
Stund.
Min.
Sek.
55,80€
33,48€
Bez nodokļa: 27,67€

Apraksts

Jaunā Blondor Freelights sistēma ir jaunākais Blondor grupas papildinājums un Wella Professionals intuitīvākais un precīzākais veids, kā ar brīvu roku radīt saules apmirdzētu izskatu, nelietojot foliju. Tā ir balināšanas sistēma, kas palīdz radīt bez piepūles efektu, ko šķietami radījuši dabas stihiskie spēki – saule, vējš un jūra.
Lai iegūtu vislabākos rezultātus, Jums nepieciešams lietot FREELIGHTS White Lightening pūderi kopā ar FREELIGHTS oksidācijas emulsiju, sajaucot šīs divas sastāvdaļas, maisījumā aktivizējas polimēri. Pēc tam šie polimēri savienojas, lai veidotu tīklotu struktūru, ko sauc par Actifuse tīklu. Šis tīkls ir elastīgs un lipīgs, ļaujot sastāvu vieglāk ieklāt, tai pat laikā nodrošinot, ka tas paliek savā vietā un nenotek:

 • rūpīgai un precīzai krāsas ieklāšanai ar brīvām rokām;
 • nekrāsotiem un iepriekš krāsotiem matiem;
 • līdz pat 7 līmeņiem gaišākam tonim;
 • lietot tikai ar tam paredzēto FREELIGHTS oksidācijas emulsiju ieklāšanai ar brīvām rokām.

LIETOŠANA: Klājiet sausos matos. Sāciet ieklāt ar vēzējošām kustībām. Līdzeklis jāklāj tikai pa matu šķipsnu virsmu. Nepiesūciniet matu šķipsnu ar maisījumu.
SAJAUKŠANAS IETEIKUMI: Atkarībā no vēlamā balināšanas un konsistences līmeņa sajauciet FREELIGHTS balto balinošo pūderi (A) ar FREELIGHTS attīstītāju (B) nemetāliskā traukā:

 • 6% (maigai balināšanai);
 • 9% (papildu balināšanai);
 • 12% (maksimālai balināšanai)
  Sajaukšanas proporcija 1 : 1 – 1 : 3 (ieteicams 1 : 1.5)
  Klāšanai uz galvas ādas lietojiet maksimums 6% oksidācijas emulsiju. Nekarsējiet matus.

IEDARBĪBAS LAIKS: Iedarbības laiks ir atkarīgs no matu stāvokļa un vēlamā matu gaišuma līmeņa. Maksimālais kopējais iedarbības laiks ir 50 minūtes. Procesa gaitā pārbaudiet matus ik pēc 5 līdz 10 minūtēm. Ja novērojama nelabvēlīga reakcija, (piemēram, nieze, dedzināšana, izsitumi vai cita veida negaidīta reakcija), pārtrauciet un nekavējoties izskalojiet matus ar remdenu ūdeni. Ja nepieciešams, vērsieties pēc medicīniskas palīdzības.

PĒC KRĀSOŠANAS: Pēc iedarbības laika beigām rūpīgi izskalojiet matus ar siltu ūdeni un šampūnu. Lai uzlabotu spīdumu un koptu matus, lietojiet BLONDE SEAL& CARE.